ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

دانلود تلگرام طلایی برای کامپیوتر و اندروید و آیفون

دانلود تلگرام طلایی برای کامپیوتر و اندروید و آیفون

دانلود تلگرام طلایی نسخه جدید

تلگرام طلایی یکی از برنامه های سرویس های اصلی برنامه اصلی تلگرام می باشد که از API های عمومی و آزاد تلگرام استفاده می کند و مستقیما به سرور اصلی تلگرام متصل می شود و امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

این روزها تلگرام طلایی به یکی از پردانلود ترین نسخه های غیررسمی تلگرام تبدیل شده است که در بین کاربران ایرانی رواج پیدا کرده و در مدت کوتاهی توانسته از بسیاری از برنامه های داخلی و خارجی پیشی بگیرد.

تلگرام طلایی علاوه بر امکانات برنامه تلگرام اصلی دارای امکانات و ویژگی های بسیار زیادی می باشد و ظاهری شیک تر و به روزتری را برای اپلیکیشن قرار داده است.

این اپلیکیشن امکان جستجو در محتوای تصویری، ویدئویی و متنی در تمام کانال های تلگرام بدون اینکه در کانال ها عضو باشید! تمام پست های داغ از تمام کانال ها بدون عضویت در کانال !! این برنامه برای کاهش هزینه های ترافیک اینترنت همراه اولی ها هم طرحی ویژه دارد. همراه اولی ها می توانند پست های کانال های برتر تلگرام را به صورت رایگان دریافت کنند.

 

دانلود تلگرام طلایی برای کامپیوتر

تلگرام طلایی برای کامپیوتر یک نسخه غیر رسمی تلگرام است. برای نصب تلگرام طلایی در ویندوز، شما باید برنامه BlueStacks، Nox Player و یا هر کدام از نرم افزار های شبیه ساز اندروید دیگر را در کامپیوتر خود نصب کنید و سپس اقدام به نصب اپلیکیشن اندروید تلگرام طلایی در آن کنید. به این ترتیب می توانید در کامپیوتر ویندوز خود از این برنامه استفاده کنید. لینک های دانلود اپلیکیشن تلگرام طلایی و شبیه ساز اندروید در بخش دانلود قرار گرفته است. تلگرام طلایی با داشتن ویژگی های جالب و کاربردی بسیار محبوب شده است بین کاربران خود. می توانید تمامی پیام ها را یک جا بخوانید. به صورت گروهی آن ها را انتخاب کرده و پاک کنید. با وجود آیدی یاب می توانید کانال، ربات و کاربران را به سادگی از یکدیگر تفکیک کنید. قبل از ارسال ویس و یا استیکر، آن ها را تایید کنید تا از اشتباه جلوگیری شود. طلگرام بهترین ویژگی ها را جمع آوری کرده تا شما بهترین تجربه ممکن را داشته باشید. از نمونه این قابلیت ها می توان به مواردی نظیر دسته بندی چت ها و گفتگو ها، حالت روح نامحسوس هنگام و شماره موبایل، فوروارد های چندگانه با امکان ویرایش و موارد دیگر اشاره کرد. در کل اگر به دنبال یک پیام رسان ایرانی هستید می توانید تلگرام طلایی را امتحان کنید.

تلگرام طلایی نسخه دسکتاپ در آینده ای نزدیک برای ویندوز ( کامپیوتر ) عرضه میشود که این برنامه برای شما عزیزان قرار خواهد گرفت. همین صفحه را دنبال کنید تا در صورت انتشار اولین کسانی باشید که این برنامه را نصب می کنید .

 

قابلیت های تلگرام طلایی – طلگرام پیشرفته :

  • نمایش کسانی که شماره موبایل شما را دارند
  • نمایش کاربران آنلاین
  • امکان انتخاب فونت
  • مرتب سازی تب ها
  • رفتن به اولین پست چت
  • بهبود واسط کاربری چت های مخفی و عدم نمایش نوتیفیکیشن در حالت مخفی
  • پشتیبانی کامل از زبان پارسی، تاریخ خورشیدی و قالب 24 ساعته
  • امکان قالب بندی و رنگ بندی نرم افزار و اشترک گزاری با سایر کاربران
  • حالت تبلت (سازگاری با انواع تبلت ها) در حالت افقی ظاهر برنامه عوض میشود
  • تفکیک پیامها بر اساس نوع آنها (مخاطبین، کانالها، گروه ها، رباتها)
مطالب مرتبط

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه