ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

ازدواج الهام حمیدی + عکس

ازدواج الهام حمیدی + عکس

صفحه اینستاگرام الهام حمیدی و درج خبر ازدواج الهام حمیدی : الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر ازدواجش به روز کرد.

الهام حمیدی ازدواج کرد

الهام حمیدی بازیگر پرکار این روزهای سینما و تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبری خوشحال کننده به روز کرد. خانم بازیگر با انتشار عکسی خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

خبر الهام حمیدی از ازدواجش

الهام حمیدی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش خبر از ازدواجش داد اما هنوز هویت همسر خود را فاش نکرده است.

ازدواج الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون

ازدواج الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون

الهام حمیدی با انتشار عکس بالا نوشت :

ای در دل من، میل و تمنا، همه تو !

وَندَر سر من، مایه ی سودا، همه تو !

هر چند به روزگار در مینگرم ... امروز همه تویی و فردا همه تو ....

97/11/13

عکس ازدواج الهام حمیدی

عکس ازدواج الهام حمیدی

الهام حمیدی متولد سال 1356 است و در تهران به دنیا آمد. این چهره محبوب معروف بازیگری را از سال 78 در تلویزیون آغاز کرد و اولین بار سال 80 به دنیای سینما راه یافت و یکی از بازیگران پرکار و محبوب سینما و تلویزیون است.

ازدواج الهام حمیدی بازیگر کشورمان

ازدواج الهام حمیدی بازیگر کشورمان

الهام حمیدی در فیلم های سینمایی چون «تخته گاز»، «ثبت با سند برابر است»، «ما همه گناهکاریم»، «ملک سلیمان»، «خیلی دور خیلی نزدیک» و سریال هایی چون «شوق پرواز» و «یوسف پیامبر» بازی کرده است و اگر بخواهیم از بهترین کارهای کارنامه هنری الهام حمیدی نام ببریم باید به نقش او در سریال یوسف پیامبر و بازی در نقش همسر شهید بابایی در سریال شوق پرواز اشاره کنیم.

الهام حمیدی یکی از بازیگران بی حاشیه دنیای هنر است که بزرگ ترین حاشیه زندگی اش مربوط به ماجرای ازدواج و جدایی است که کاربران فضای مجازی به آن دامن زدند اما خانم بازیگر این مساله را کاملا تکذیب کرد و در برنامه دورهمی به مجرد بودنش اشاره کرد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه