ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

حرکت زشت سردار آزمون در بازی ایران و چین + عکس

حرکت زشت سردار آزمون در بازی ایران و چین + عکس

توهین زشت و ناپسند سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران در روز درخشش در بازی مقابل چین با حرکتی ناشایست کام مردم ایران را تلخ کرد.

در جام ملت های آسیا تیم ملی ایران در یک بازی زیبا و عملکرد قابل تقدیر توانست چین را با نتیجۀ سه بر صفر شکست دهد و راهی نیمه نهایی جام ملت های آسیا شد.

اما اتفاقی در این بازی رخ داد که شیرینی این برد را به کام مردم ایران تلخ کرد. اتفاقی تکراری و عجیب، سردار آزمون باز هم با حرکت زشت و ناشایست خودش را در مقابل مردمان ایران قرار داد. حواشی سردار آزمون انگار پایان ندارد و در شبی که از لحاظ فنی یکی از بهترین بازیکن های زمین بود، باز هم اخلاق را باخت.

در چند ماه گذشته سردار آزمون با مصاحبه های خود و حتی با اعلام خداحافظی خود از فوتبال ملی حواشی زیادی را به وجود آورده بود و در برابر نقدهایی که از او می شد پاسخ‎ هایی در حد یک بازیکن حرفه ای که سال هاست در تیم ملی و لیگ روسیه بازی می کند داده نمی شد. سردار آزمون گاهی فراموش می کند زیر کدام پرچم و پیراهن چه اسطوره های بزرگی که زمانی سرشان را بی منت برای مردم کشورشان جلو توپ می گذاشتند را برتن می کند، که خیلی راحت مردم ایران و منتقدانش را این گونه به سکوت دعوت می کند و از کشوری دیگر هیس به آن ها نشان می دهد.

 حرکت زشت سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران

حرکت زشت سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران

شاید روزی که او به دلیل انتقادهای ساده که زمانی به بازیکنان بزرگی نظیر علی دایی هم می شد از تیم ملی خداحافظی کرد و منت بازی ها و گل هایش را برسر مردم ایران گذاشت، کی روش ناز او را نمی خرید این اتفاقات بازهم تکرار نمی شد.

در بازی شب گذشتۀ ایران مقابل چین سردار آزمون بعد از به ثمر رساندن گل دوم تیم ملی، رو به روی دوربین کسانی که از اون انتقاد یا درباره اش اظهار نظر می کنند را به سکوت دعوت کرد. لازم به ذکر است بعد از بازی ایران مقابل عمان سردار در پاسخ به این سوال که موقعیت های زیادی را از دست می دهد نظر قابل توجهی ارائه داد و اظهار کرد: اگر تمام توپ ها را گل کنم در بارسلونا یا رئال مادرید بازی خواهم کرد و امشب هم ادامۀ واکنش های زشتش را با این حرکت نشان داد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه