ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

معرفی ژاپن به عنوان مدعی قهرمانی توسط وینفرد شفر سرمربی استقلال

معرفی ژاپن به عنوان مدعی قهرمانی توسط وینفرد شفر سرمربی استقلال

معرفی ژاپن به عنوان مدعی قهرمانی توسط وینفرد شفر در جام ملت های آسیا

وینفرد شفر سرمربی استقلال ژاپن را شانس اول قهرمانی در جام ملت های 2019 آسیا می داند.

شفر که سال های سال است رقابت های جام ملت های آسیا را زیر نظر دارد در گفت و گو با خبرنگار البیان تحلیل جالبی پیش از شروع مسابقات ارائه داده است.

 او می گوید:«من بازی های ژاپن را سالها است تماشا می کنم و به نظرم آنها بهترین تیم آسیا در شرایط فعلی هستند. آنها می توانستند در جام جهانی تاریخ سازی کنند و به مرحله بعدی بروند، اگر بلژیک را شکست می دادند. ژاپن در بازی های دوستانه مقابل اروگوئه شکست خورده، با ونزوئلا یک بر یک مساوی و قرقیزستان را 4 بر صفر شکست داده است. با این حال پیشینه خوبی دارد؛ بازیکنان خوبی در اختیارشان است که در اروپا بازی می کنند و سالها است در یک سطح تثبیت شده و به عنوان یکی از قوی ترین تیم های آسیا بازی می کنند. به همین خاطر از نظر من کاندیدای اصلی قهرمانی در جام ملت ها هستند.»

 سرمربی آلمانی استقلال صحبت هایش را اینطور ادامه می دهد: «من به واسطه حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بازی های تیم های ژاپنی را نگاه کردم. تیم های ژاپنی با پاس های کوتاه و سرعت زیاد بازی می کنندو با همین روش کاشیما آنتلرز قهرمان آسیا شد. من فکر می کنم با ادامه این روند آنها در امارات هم شانس اول قهرمانی هستند.»

 شفر درباره شانس کشور میزبان(امارات) برای قهرمانی در آسیا نیز می گوید: «انگیزه فاکتور مهمی در تورنمنت ها است و تجربه ای که این کشور در جام باشگاه های جهان به دست آورده برای آنها الهام بخش خواهد بود. در آن تورنمنت کسی انتظار نداشت که العین امارات به فینال برسد اما آنها بهترین تیم آفریقا و قهرمان لیبرتادورس را شکست دادند و این یک تجربه الهام بخش برای اماراتی ها است. به نظر من آلبرتو زاکه رونی سرمربی این تیم باید روحیه بازیکنان را درک کند و تلاش داشته باشد تا انرژی آنها را به سطحی برساند که آماده نبرد و رقابت باروحیه باشند.»

 گفتنی است؛ این مربی آلمانی که سابقه سرمربیگری در الاهلی و العین امارات را دارد، شانس امارات را از ژاپن و کره جنوبی پایین تر می داند اما معتقد است فاکتور تماشاگر فاکتور مهمی است.

ورزش3

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه