ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

دعوت به صلح جیمز وان کارگردان فیلم آکوامن پرفروش ترین فیلم جهان

دعوت به صلح جیمز وان کارگردان فیلم آکوامن پرفروش ترین فیلم جهان

جیمز وان کارگردان فیلم آکوامن که فیلمش در سراسر جهان گیشه ها را به قبضه درآورده و به خوبی در حال فروش است در توییتر از هواداران خود خواست تا افرادی را که از فیلم ناخشنودند مسخره نکنند.

بحث های حواشی پدیده این روزهای سینمای جهان یعنی «آکوامن» باعث شد تا کارگردان فیلم هم واکنشی توییتری نشان داده و دو طرف را به صلح دعوت کند.

جیمز وان کارگردان فیلم «آکوامن» بامداد دوشنبه ۳۱ دسامبر (۱۰دی) در توییتی از هواداران خود و فیلم «آکوامن» درخواست کرد تا افرادی را که از فیلم ناخشنودند مسخره نکنند. وان که این روزها فیلمش در سراسر جهان گیشه ها را به قبضه درآورده و به خوبی در حال فروش است در توییتر خود نوشته است: «متوجه شده ام بعضی از مردم برای دوست نداشتن آکوامن، توسط بعضی از هواداران فیلم مورد اذیت و آزار و تمسخر قرار گرفته اند. لطفا این کار را انجام ندهید، این حمایتی نیست که آن را بخواهم. محترم باشید. و همچنین برعکس، شما می توانید فیلم را دوست نداشته باشید، ولی احتیاجی نیست به شخصیت من حمله کنید و هشتگ های تنفرآمیز برایم بزنید. صلح.»

«آکوامن» این روزها ستاره بزرگ سینماست و تاکنون نزدیک به ۷۵۰ میلیون دلار فروش جهانی داشته است. فیلم بر اساس یکی از کاراکترهای دی سی کمیک و درباره شخصیت ابرقهرمانی به نام آکوامن وارث امپراتوری زیر آب است که باید مردمانش را برابر خباثت برادر ناتنی اش رهبری کند.

این سومین حضور آکوامن بر پرده های سینما بعد از «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» و «لیگ عدالت» و اولین فیلم مستقل درباره این شخصیت است. جیسون موموآ بازیگر نقش اصلی و امبر هرد، ویلم دفو، پاتریک ویلسون و نیکول کیدمن دیگر بازیگران این فیلم هستند.

بحث و مجادله های داغ میان طرفداران و ناخشنودان از فیلم، سوژه داغ این روزهای فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه