ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ هجدهم

تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ هجدهم
 تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ هجدهم، در لیگ هجدهم پرسپولیس و سپاهان خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی معرفی کرده اند و تیم های پدیده، تراکتور و استقلال در تعقیب آنها هستند.

 تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ هجدهم

در لیگ هجدهم پرسپولیس و سپاهان خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی معرفی کرده اند و تیم های پدیده، تراکتور و استقلال در تعقیب آنها هستند. تا اینجای فصل برخی بازیکنان تاثیر بیشتری در تیم های خود ایفا کرده اند که در ادامه نگاهی به تاثیرگذارترین آنها می اندازیم.

امین قاسمی نژاد یکی از ارکان اصلی پدیده در موفقیت این تیم بوده است. او موفق شد ۶ گل برای تیمش به ثمر برساند که این گل ها در ۶ بازی مختلف به ثمر رسید. این در حالی است که کی روش استنلی از هفته ششم تا یازدهم ۹ گل به ثمر رساند و یک گل هم در هفته هفدهم به ثمر رساند اما در مقاطع دیگر فصل عملکرد متوسطی داشت. کی روش همچنین یک بار هم در جریان بازی اخراج شده اما قاسمی نژاد هرگز اخراج نشده است. همچنین هیچ یک از گل های این بازیکن ۳۲ ساله که خیلی دیر در فوتبال ایران مطرح شد، از روی نقطه پنالتی به ثمر نرسید و هر ۶ گل او در جریان بازی بود و جزو مهره های اصلی گل محمدی است. خود کی روش استنلی نیز از مردان تاثیرگذار در سپاهان قلعه نویی است. مهاجم سپاهان و آقای گل فعلی فصل، موفق به زدن ۱۰ گل برای تیمش شد و همچنین ۲ پاس گل به نام خود ثبت کرده است.

مهدی رحمتی با ۳۶ سال سن همچنان جزو باکیفیت ترین دروازه بان های فوتبال ایران است. او در این فصل ۱۵ بار درون دروازه استقلال قرار گرفت که در ۱۱ دیدار موفق به ثبت کلین شیت شد. او همچنین پیش از دریافت گل مقابل تراکتور در آخرین بازی، در ۶ بازی قبلی که در ترکیب تیمش قرار گرفته، کلین شیت کرده بود.

شجاع خلیل زاده و جلال حسینی، زوج خط دفاعی پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشته اند. این دو مدافع در ۱۷ دیدار تیم شان و همچنین در تمام بازی های آسیایی حضور داشته اند. حسینی و خلیل زاده عملکرد خوبی در خط دفاعی داشته اند و دروازه پرسپولیس فقط ۸ بار در لیگ هجدهم باز شده است. فولاد تنها تیمی است که موفق به زدن بیشتر از یک گل به پرسپولیس شده است. در اکثر گل های به ثمر رسیده هم این دو مدافع اشتباه کمی داشتند. همچنین خلیل زاده موفق شده دو گل ۳ امتیازی برای پرسپولیس به ثمر برساند. سعید آقایی، دفاع چپ سپاهان یکی از بهترین فصل های خود را پشت سر می گذارد و در تمام دیدارهای تیمش حضور داشته است هر چند که او دیدار بعدی تیمش را به دلیل محرومیت از دست می دهد. آقایی به عنوان یک مدافع موفق شده است ۴ پاس گل به نام خود ثبت کند و یک گل هم به ثمر برساند که عملکرد خوبی است.

مرتضی منصوری، دفاع راست پدیده در تمام بازی های تیمش ۹۰ دقیقه کامل بازی کرده است و عملکرد خوبی داشته است. این مدافع ۲۸ ساله هم از مهره های کلیدی گل محمدی است.

علی علیپور مهاجم شماره ۷۰ سرخ ها در دقیقه ۸۹ با ضربه ای زیبا نهمین گل خود در لیگ هجدهم را به ثمر رساند. او که از ابتدای مسابقه تلاش بسیار زیادی انجام داده بود، روی پاس سیامک نعمتی و در ضدحمله ای زیبا موفق شد دروازه استقلال خوزستان را باز کند. علیپور که در پایان نیم فصل اول در رده سوم جدول گلزنان جای داشت، با گل هایی که مقابل پدیده و استقلال خوزستان زد، موفق شد آنتونی استوکس را جای گذاشته و به یک قدمی کی روش استنلی برسد. مهاجم جوان سرخ ها امیدوار است همچون لیگ هفدهم عنوان آقای گلی را کسب کند. در سه فصل اخیر مهاجمان پرسپولیس این عنوان را مال خود کرده اند و باید دید این فصل چه خواهد شد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه