ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

بیانیه تند سرخ ها علیه دو باشگاه رقیب

بیانیه تند سرخ ها علیه دو باشگاه رقیب
باشگاه پرسپولیس به صحبت های مطرح شده در خصوص مربی این تیم واکنش نشان داد.

 

فوتبال ایران روزهای پرتنش و ملتهبی را سپری می کند. در روزهایی که پرسپولیس برای سومین قهرمانی متوالی اش تلاش می کند، استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و دیگر تیم ها با قدرت هرچه بیشتر به دنبال شکستن رکورد تیم پرسپولیس هستند. در این میان برخی اظهار نظرها و صحبت ها باعث شده تا جنجال های زیادی به وجود بیاید.

امروز (چهارشنبه) در آستانه آغاز هفته هجدهم، بار دیگر سه قدرت فوتبال ایران در جنگ رسانه ای با یکدیگر قرار گرفتند. پس از صحبت های فراوان، باشگاه پرسپولیس در کمتر از ۲۴ ساعت به دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان، بیانیه ای صادر کرد.

 

بخشی از متن بیانیه سرخ ها که در حمایت از برانکو ایوانکوویچ است، به شرح زیر است:

قبل از هر چیز حیرت می کنیم بعضی به جهت تکرار مطالبی که کارشناسان داوری بر آن صحه گذاشته اند اینقدر بر آشفته شده اند. آقای برانکو در بالاترین حد مورد حمایت باشگاه پرسپولیس و هواداران قرار دارد و در اظهارنظری که داشتند، تنها به تکرار نظر کارشناسان فن و بی طرف پرداختند و با توجه به تاثیر مستقیم این موارد درباره نتیجه کلی جدول بازی ها، در واقع درباره حقوق از دست رفته تیم خود صحبت کردند و در ادبیات خود با نرمش و رعایت اصل احترام سخن گفته اند.

از سوی دیگر با توجه به مجموع نظرات کارشناسان داوری نکته روشن تر از روز است که اگر همه امتیازات به جای خود باز می گشت پرسپولیس اکنون در صدر جدول قرار داشت. همچنین به مسوولان باشگاه استقلال یادآور می شویم که قبل از هر چیز آن چه می گویند را اجرا کنند و از سرمربی تیم خود بخواهند به صورت مکرر و به هر بهانه ای درباره پرسپولیس و عوامل آن سخن نگوید و اصول حرفه ای را به وی متذکر شوند.

بی تردید برانکو ایوانکوویچ که با خود موج جدیدی از علوم فوتبالی و تاکتیک ها را به ایران آورد و با تیم ملی کشورش تا مقام سومی جام جهانی پیش رفت خیلی بیشتر با اصول حرفه ای و اخلاقی فوتبال آشنا است ولی با توجه به عدم رعایت این موارد از سوی دیگران گاهی برابر تهاجم های بی امان، ناچار از دفاع برای حفاظت از تیم و بازیکنان خود است.

 

در پایان ذهن های بیدار را به این نکته جلب می کنیم که ببینند آن چه برای پرسپولیس از حاشیه گرفته  تا بطن بازی ها رقم زده می شود، در نهایت به سود کدام تیم ها تمام شده و می شود.

 

در پایان این بیانیه، باشگاه پرسپولیس با تهدید مربی سپاهان، سعید الهویی نوشته: اتهامات واهی و غیرواقع یکی از  مربیان تیم سپاهان توسط واحد حقوقی باشگاه و از طریق دادگاه رسانه بطور جد پیگیری خواهد شد.

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه