ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

بازی امارات بحرین در جام ملت های 2019 آسیا

بازی امارات بحرین در جام ملت های 2019 آسیا

دیدار تیم ملی بحرین و امارت در جام ملت های آسیا 2019

دو تیم امارات و بحرین در اولین دیدار جام ملت های آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که در ادامه نتیجه بازی امارات و بحرین و همچنین گزارش و حواشی بازی را با هم مرور خواهیم کرد.

تیم ملی امارات که چهار سال قبل به مقام سوم آسیا رسید، در دیدار افتتاحیه جام ملت‌های 2019 به مصاف بحرین رفته و امیدوار است در ورزشگاه زاید به پیروزی رسیده و شروع پُر قدرتی در این رقابت‌ها داشته باشد تا خود را به‌عنوان یکی از مدعیان جدی معرفی کند ولی از سوی دیگر بحرینی‌ها نیز امیدوار هستند در شروع کارشان شگفتی‌ساز ظاهر شوند و حداقل بتوانند یک امتیاز از حریف میزبان خود بگیرند تا شانس بالایی برای صعود از مرحله گروهی به دست بیاورند.

نتیجه بازی تیم ملی امارات و بحرین در جام ملت های آسیا

 امارات 1- بحرین 1؛ تیم ملی بحرین با گل دقیقه 78 محمد سعد الرمیحی یک بر صفر از امارات میزبان پیش افتاد و سپس در دقیقه 88 امارات با گل احمد خلیل از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.

گزارش بازی  بحرین و امارات در جام ملت های 2019 آسیا

 جام ملت های آسیا - امارات 2019 ؛ گروه A

 شنبه: 97/10/15 ؛ ساعت 19:30

 استادیوم: زاید ابوظبی/ تماشاگر: -

 داور: ادهم مخادمه(اردن)؛ کمک‌ها: احمد موانس الروله و محمدمصطفی الکلف؛ داور چهارم: محمد الابکری(عربستان)/ کمک داوران پشت دروازه: ترکی محمد الخضیر(عربستان) و احمد فیصل العلی(اردن).

 

 تیم ملی امارات :

بازیکنان تیم ملی امارات : خالد عیسی، خلفان مبارک(54- سیف راشد ناصر)، فارس جمعه، الحسن صالح، علی حسن، عامر عبدالرحمن(54- محمد عبدالرحمن)، خمیس اسماعیل، اسماعیل الحمادی، خلفان مبارک، علی مبخوت و بندر الاحبابی

 سرمربی تیم ملی امارات : آلبرتو زاکرونی

 

 تیم ملی بحرین :

بازیکنان تیم ملی بحرین : سید شبر علوی، ولید محمد الحیام، حماد محمود، احمد علی جمعه، سید رضا عیسی حسن، سید ضیاء سیدسعید، عبدالوهاب علی الصافی، جمال راشد، علی جعفر مدن، کمیل حسان الاسود و محمد سعد الرمیحی

 سرمربی تیم ملی بحرین : میروسلاو سکوب

 

اخطارهای بازی بحرین و امارات :

 عامر عبدالرحمن(35) و خمیس اسماعیل(37) از امارات

 

گل های بازی بحرین و امارات :

 امارات صفر - بحرین 1 (دقیقه 78: محمد سعد الرمیحی): سید رضا عیسی‌حسن، مدافع راست بحرین با نفوذ سریع از سمت راست زمین، سانتر بدون نقصی به محوطه جریمه ارسال کرد که ضربه سر محمد سعد الرمیحی را خلیفه مبارک از پشت خط دروازه برگشت داد ولی با وجود عدم اعلام گل، در ادامه نیز محمد الرمیحی شوت سرضربی به توپ زد که این بار توپ به تور دروازه امارات چسبید تا بحرین به گل برسد.

امارات 1 - بحرین 1 (دقیقه 88: احمد خلیل): پنالتی جنجالی اعلام شده به سود امارات را احمد خلیل، مهاجم تعویضی این تیم با شوت محکم تبدیل به گل مساوی این دیدار کرد.

 

 لحظات حساس بازی امارات و بحرین :

دقیقه 6: پاس در عمق علی مبخوت از میانه زمین، بهترین موقعیت گلزنی را برای اسماعیل الحمادی فراهم کرد ولی او بعد از نفوذ تا محوطه جریمه بحرین شوت بی‌دقتی به توپ زد تا با واکنش شبر علوی، امارات تنها صاحب یک ضربه کرنر شود.

دقیقه 10: علی مبخوت موقعیت خوبی در محوطه جریمه بحرین داشت، اما ضربه او با فاصله نسبتا زیادی از دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 21: جمال راشد حرکت سریعی از سمت چپ زمین انجام داد و بعد از طی مسافتی حدودا 40 متری، ارسال دقیقی به مقابل دروازه امارات انجام داد که مدافعان این تیم توپ را دفع کردند.

دقیقه 23: دفع ناقص بازیکنان بحرین نزدیک بود خطرساز ظاهر شود ولی علی مبخوت نتوانست از سانتر کوتاه علی حسن بهره ببرد و شوت او به بیرون رفت.

دقیقه 26: اشتباه مبخوت توپ را به بازیکنان بحرین رساند که ارسال کمیل حسن و ضربه سر محمد سعد از کنار دروازه امارات به بیرون رفت.

دقیقه 29: ارسال توپ از روی ضربه آزاد به مقابل دروازه امارات را محمد سعد نتوانست تبدیل به گل کند که البته قبل از رسیدن توپ به این بازیکن، آفساید او اعلام شده بود.

دقیقه 44: جدی‌ترین موقعیت مسابقه در این لحظه اتفاق افتاد که ضربه آزاد دقیق کمیل حسن از پشت محوطه جریمه، با کمترین فاصله از روی دروازه امارات به اوت رفت.

دقیقه 52: شوت ناگهانی و خطرناک علی مدن از پشت محوطه جریمه را خالد عیسی برگشت داد و در ریباند هم محمد سعد نتوانست از موقعیت بهره ببرد تا دروازه‌بان امارات برای دومین بار توپ را دفع کند و دروازه تیمش را نجات دهد.

دقیقه 61: خالد عیسی با خروج موفق از دروازه اجازه کار به مهاجم بحرین را نداد و توپ را به اوت زد.

دقیقه 63: توپ ارسالی از روی کرنر به مقابل تیرک دوم دروازه بحرین را خمیس اسماعیل با ضربه سر زد که توپ با برخورد به پشت بدن ولید محمد دفع شد.

دقیقه 66: سانتر بندر الاحبابی از کرنر سمت راست زمین را خلیفه مبارک با ضربه سر زد که توپ او به بیرون رفت.

دقیقه 68: پاس اسماعیل الحمادی و ارسال زمینی سیف راشد را ولید محمد، مدافع بحرین به شکل ناقص دفع کرد تا بهترین موقعیت گلزنی را برای امارات فراهم کرد، اما علی مبخوت باز هم نتوانستاز فرصت به دست آمده بهره ببرد و شوت روی پای او از کنار با کمترین فاصله از تیرک عمودی دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 73: اشتباه الحسن صالح موجب شد تا محمد الرمیحی صاحب توپ شود، اما حرکت سریع و شوت زمینی او با واکنش خالد عیسی به کرنر رفت.

دقیقه 74: شوت کمیل حسن از پشت محوطه جریمه بی‌دقت بود و به بیرون زده شد.

دقیقه 79: جمال راشد قصد داشت ضربه پای چپ کرنر خود را مستقیم تبدیل به گل کند که خالد عیسی توپ را از زیر طاق دروازه بیرون کشید و مجددا به کرنر فرستاد.

دقیقه 85: علی مبخوت قصد یک- دو با اسماعیل الحمدی داشت که پاس دوم او به بندر الاحبابی رسید ولی شوت محکم او را سید شبر علوی با واکنش عالی راهی کرنر کرد.

دقیقه 87: تنها چند ثانیه پس از ورود محمد جاسم به زمین، توپ ارسالی کرنر از سمت راست زمین برخوردی با دست او داشت که محمد الکلف، کمک داور دوم مسابقه در این صحنه اعلام پنالتی کرد.

 

 حواشی بازی بحرین و امارات :

 * علی دایی و مهدی مهدوی کیا، دو اسطوره فوتبال ایران مهمانان ویژه افتتاحیه جام ملت‌ها هستند که این دیدار را از نزدیک در کنار هم تماشا می‌کنند.

* ابراهیم شکوری، سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال ازجمله مهمانان ویژه این مسابقه است.

* تصویر تماشاگر زن مسن امارات که با ویلچر در ورزشگاه زاید حضور یافته، سوژه رسانه‌ها شده است.

* مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران یکی ازجمله مهمانان ویژه این دیدار است که در جایگاه ویژه استادیوم زاید حضور دارد.

* با وجود جذابیت افتتاحیه جام ملت‌ها و نخستین مسابقه امارات در این رقابت‌ها، پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی از این دیدار به عمل بیاید ولی تماشاگران اماراتی ظرفیت ورزشگاه زاید را تکمیل نکردند.

* عمر عبدالرحمن، ستاره مصدوم تیم ملی امارات که جام ملت‌های آسیا را از دست داده، در ورزشگاه زاید دیده می‌شود.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه