ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

سامان قدوس برترین ورزشکار سال 2018 سوئد

سامان قدوس برترین ورزشکار سال 2018 سوئد

سامان قدوس، مهاجم تیم ملی ایران در نظرسنجی از سوی انجمن‌های ورزشی، پیشکسوتان و خبرنگاران به عنوان برترین ورزشکار اتحادیه فوتبال یامتلند- هریدالن سوئد انتخاب شد.

سامان قدوس برترین ورزشکار سال ۲۰۱۸ سوئد

سامان قدوس پس از سپری کردن دو سال موفق در استرشوند، در  فصل ۲۰۱۸ لیگ آلسونسکان سوئد تا پایان دور رفت در این تیم حضور داشت و بعد از آن به دلیل پیشنهاد خوبی که از باشگاه آمیان فرانسه دریافت کرد، راهی لوشامپیونه شد تا در فضای جدیدی به فوتبال خود ادامه دهد.

عملکردی که سامان قدوس در استرشوند داشت، موجب شده بود تا محبوبیت بالایی بین هواداران این باشگاه پیدا کند و جزو برترین بازیکنان لیگ آلسونسکان لقب بگیرد که هنوز هم از موفقیت‌های او در سوئد یاد می‌شود.

قدوس در ۱۶ بازی برای آمیان فرانسه سه گل به ثمر رسانده و سه پاس گل داده تا با شرایط نسبتا خوبی اکنون در اردوی آماده‌سازی تیم ملی قبل از جام ملت‌های آسیا حضور داشته باشد، اما او ابتدای سال ۲۰۱۸ که در استرشوند بود، دو گل در یک مسابقه دوستانه برابر لوکوموتیو مسکو، دو گل در جام حذفی و ۹ گل در لیگ آلسونسکان سوئد به ثمر رساند تا عملکرد قابل توجهی در هشت ماه بازی در این تیم ارائه کرده باشد.

این ملی پوش ایرانی که امیدوار است برخلاف جام جهانی روسیه، در جام ملت های آسیا فرصت بیشتری برای حضور در ترکیب تیم ملی و اثبات شایستگی‌هایش پیدا کند، در پایان سال ۲۰۱۸ از سوی اتحادیه فوتبال یامتلند- هریدالن سوئد به‌عنوان برترین ورزشکار سال سوئد انتخاب شد.

در نظرسنجی از سوی انجمن‌های ورزشی، پیشکسوتان و خبرنگارانی که زیر نظر اتحادیه فوتبال یامتلند- هریدالن هستند، سامان قدوس به‌عنوان برترین ورزشکار سال ۲۰۱۸ سوئد انتخاب شده و آنها اعتقاد دارند این بازیکن که حضور در تیم ملی ایران را به بازی در سوئد ترجیح داده، سال فوق‌العاده‌ای را پشت سرگذاشته است.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه