ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

حمله قلبی رضا توکلی بازیگر سینما و تلویزیون در حین بازی

حمله قلبی رضا توکلی بازیگر سینما و تلویزیون در حین بازی

رضا توکلی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون ایران در سکانسی از فیلم دیگری دچار عارضه حمله قلبی شد و راهی بیمارستان شد.

حمله قلبی رضا توکلی در حین فیلمبرداری

رضا توکلی از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون که این روزها در سریال گاندو ایفای نقش می کند در سکانسی از فیلم دیگری دچار عارضه حمله قلبی شد و راهی بیمارستان شد.رضا توکلی

نام رضا توکلی را شاید از سریال او یک فرشته بود که در نقش یک روحانی به ایفای نقش پرداخته بود یا در سریال زیرزمین که نقش یک کلاهبردار را بر عهده داشت بارها و بارها شنیده باشید. بارها رضا توکلی را در لباس یک پلیس با بازیهایی درخشان دیده ایم اما امروز او در یکی از بیمارستان های شهر تهران به دلیل حمله قلبی بستری شده است.

خبر حمله قلبی و بستری شدن رضا توکلی را امیر توکلی فرزند ایشان تایید کردند.

عارضه قلبی رضا توکلی بازیگر سینما و تلویزیون

فرزند رضا توکلی در گفت و گویی کوتاه اظهار داشت:پدرش بارها و بارها در سر صحنه های فیلم های تلویزیونی و سینمایی به علت مشکلات کاری و حتی برخی اوقات گرفتن دستمزدهایی که کارشان به شکایت و مراجع قضایی هم می کشید، بالاخره او را از پا انداخت و دچار حمله قلبی شد.

امیر توکلی در ادامه خاطرنشان کرد:پدرم به علت تشدید مشکل قلبی به سرعت راهی اتاق عمل شد و خدا را شکر عمل ایشان موفقیت آمیز بود. پدرم در حال حاضر دوران نقاهت را در بخش آی سی یو می گذراند. با دعای مردم ان شاالله او هرچه زودتر برای ادامه فعالیت هنری اش به لوکیشن فیلم جدیدش که «گاندو» باشد و دیگر عرصه های هنری برخواهد گشت.

همین چند روز پیش با رضا توکلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که الان در بستر بیماری است گفتگویی درباره صنف شدن تلویزیون و مشکلات بازیگران و هنرمندان در مواجهه با بی تعهدی در عدم پرداخت دستمزدهایشان انجام داد. او تصریح کرد:بارها بابت این بی تعهدی برخی از تهیه کنندگان متضرر شده ام. ایجاد صنف در تلویزیون لازم است به شرط آنکه کسانی در رأس این صنف قرار بگیرند که مورد اعتماد هنرمندان باشند. واقعاً این روزها برایمان سخت است وقتی در پروژه ای قرار می گیریم و به یک باره بعد از اتمام کار، باید برای گرفتن حق و حقوق مان از این اتاق به آن اتاق برویم و آخر هم کسی جوابگوی ما نباشد. این معضلات و مشکلات شاید با تشکیل صنف در تلویزیون حل شود.

وی افزود:امروز برخی بی رویه می تازند و از چهره و موقعیت ما سوء استفاده می کنند. این تعهد را شاید یک صنف جدید مستقل از خانه سینما برگرداند تا هنرمندان و عوامل و دست اندرکاران پروژه های نمایشی بدون تنش و در آرامش به مردم خدمت کنند. واقعاً این تشکل و نهاد صنفی بایستی بوجود بیاید و کمک کند پیشکسوتانی که آثارشان تأثیرگذار بوده و برای مردم ماندگار است به کار برگردند. این اتفاق مستلزم تدوین قوانین و اساسنامه ای است که فقط یک عده ای نباشند و آن ها منافع و امیال خودشان را به سازمان صداوسیما تحمیل کنند.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه