ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

سورپرایز دنیای تکنولوژی با عجیب ترین گوشی های سال 2019

سورپرایز دنیای تکنولوژی با عجیب ترین گوشی های سال 2019

بررسی عجیب ترین گوشی های سال 2019 که برای کاربران جذاب و کاربری می باشند و دنیای تکنولوژی را سورپرایز می کنند.

عجیب ترین گوشی های سال 2019

گوشی های منعطف

در حالی شرکتی مانند گوگل روی آینده گوشی های منعطف سرمایه گذاری می کند ، به نظر می رسد که تمام شرکت های تولید کننده گوشی قصد دارند تا از عجیب ترین گوشی های سال 2019 خود رونمایی کنند. حتی اپل هم به دنبال این موضوع است ولی هنوز از پروژه های خود رونمایی نکرده است. مشخصا گوشی های منعطف جز عجیب ترین گوشی های سال 2019 هستند.

گوشی های منعطف هواوی

گوشی های منعطف هواوی

گوشی های منعطف هواوی تاکنون عکس های منتفاوتی از آن منتشر شده که توانسته نگاه کاربران را به خود جلب کند. این گوشی ها احتمالا دارای اینترنت 5G و یک صفحه نمایش 8 اینچی است که به 5 اینچ نیز می رسد. این گوشی هم جز عجیب ترین گوشی های سال 2019 محسوب می شود. مدیر شرکت هواوی حتی اعلام کرده است که این گوشی ها می توانند جایگزین PC شوند. این گوشی احتمالا در سال 2019 در شهر بارسلونا رونمایی می شود.

گوشی های منعطف سامسونگ

گوشی های منعطف سامسونگ

تکنولوژی که قرار است در عجیب ترین گوشی های سال 2019 استفاده شود می تواند نگاه کاربران را به خود جلب کند. این گوشی های منعطف سامسونگ در ماه نوامبر به کاربران معرفی شد و نام آن احتمالا Galaxy F یا Galaxy X خواهد بود. این گوشی هم جز عجیب ترین گوشی های سال 2019 محسوب می شود. این گوشی دارای صفحه نمایش 7.3 است. قیمت عجیب ترین گوشی ها سال 2019 سامسونگ احتمالا 1800 دلار خواهد بود. این گوشی ها احتمالا دارای دوربین پشت 12 مگاپیکسلی است.

گوشی های منعطف Royale FlexPai

گوشی های منعطف Royale FlexPai

یکی از عجیب ترین گوشی های سال 2019 گوشی منعطف Royale FlexPai بود که در روز یک نوامبر به بازار عرضه شد. این گوشی به زیبایی و جذابیت گوشی های سامسونگ و هواوی نیست اما طراحی این گوشی می تواند نگاه کاربران را به سوی خود جلب کند. این گوشی دارای صفحه نمایش 7.8 اینچی و صفحه AMOLED است در نوع خود بی نظیر محسوب می شود. این عجیب ترین گوشی ها سال 2019 دارای دو دوربین 16 و 20 مگاپیکسلی است و دارای ظرفیت داخلی 8گیگابایتی و فضای داخلی 256 گیگابایتی است.

گوشی های منعطف ال جی

گوشی های منعطف ال جی

یکی دیگر از عجیب ترین گوشی های سال 2019 احتمالا از سوی شرکت ال جی شاهد خواهیم بود که می تواند برای کاربران جالب توجه باشد. این گوشی احتمالا دارای دو صفحه نمایش باشد و صفحه نمایش منعطفی نداشته باشد. رقبای این گوشی احتمالا سامسونگ و هواوی خواهند بود.

شایعاتی وجود دارد که گوشی جدید ال جی جز عجیب ترین گوشی های سال 2019 باشد. احتمالا ال جی این عجیب ترین گوشی های سال 2019 را در مراسم CES معرفی خواهد کرد.

گوشی های منعطف موتورلا

گوشی های منعطف موتورلا

این برند متعلق به شرکت لنوو است و یکی از پتنت های خود را در راستای تولید عجیب ترین گوشی های سال 2019 به بازار عرضه کرده است. این شرکت احتمالا این گوشی را در سال آینده به بازار عرضه خواهد کرد. شرکت های بسیاری در این زمینه در حال فعالیت هستند که می توانند با تولید گوشی منعطف خود نگاه خیلی از کاربران و طرفداران را به خود جلب کند.

احتمالا در مورد عجیب ترین گوشی های سال 2019 حرف های بیشتری در سال آینده خواهیم شنید و همگی می توانند در نوع خود جالب توجه باشند. شرکت های بسیاری تلاش می کنند تا با عرضه گوشی های منحصر به فرد خود بازار را به خود اختصاص دهند و شکی نیست شرکت های بزرگ در این زمینه پیش قدم خواهند بود . باید دید که در آینده عنوان عجیب ترین گوشی های سال 2019 به چه برندی خواهد رسید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه