ثبت نام

Captcha

ورود

Captcha

ذوب‌آهن با شهباززاده پرستاره‌تر می‌شود

ذوب‌آهن با شهباززاده پرستاره‌تر می‌شود

تیم ذوب آهن در صورت جذب سجاد شهباززاده می‌تواند پرستاره تر از قبل مسابقات لیگ و آسیایی را ادامه می دهد.

سجاد شهباززاده مهاجم باتجربه تیم استقلال در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است؛ شهباززاده که کمتر در ترکیب این تیم در فصل جاری به میدان رفته، مثل هر فوتبالیست دیگری دوست دارد در تیمی حضور داشته باشد که بتواند در آن بازی کند و به همین خاطر احتمال جدایی اش زیاد است.


از سوی دیگر با توجه به رابطه خوب شهباززاده با امیر قلعه نویی و سابقه همکاری آنها پیش بینی های زیادی درباره حضور این مهاجم در تیم ذوب آهن انجام شده است. شهباززاده در نیم فصل سال گذشته نیز با تراکتورسازی تحت هدایت قلعه نویی قرارداد بست اما به دلیل محرومیت تراکتور توسط فیفا نتوانست برای این تیم به میدان برود و راهی نفت تهران شد.


در چنین شرایطی اگر شهباززاده بخواهد فوتبالش را در ذوب آهن ادامه دهد، شاهد حضور یک تیم پرستاره در ادامه مسابقات لیگ و آسیایی خواهیم بود.


ذوب آهن که پهلوان، مهدی پور و اسماعیلی فر را در نیم فصل به تراکتورسازی داد،  با جذب بازیکنانی مثل بختیار رحمانی، میلاد فخرالدینی و اکبر ایمانی شرایط خوبی از نظر حضور ستاره ها پیدا کرد. این بازیکنان مطرح در کنار بازیکنان باتجربه ای مثل رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، مرتضی تبریزی، مهدی رجب زاده، قاسم حدادی فر و ... تیم خوبی را ساخته اند و حالا اگر شهباززاده هم به این جمع اضافه شود، شرایط بسیار فرق خواهد کرد.


بی تردید با حضور شهباززاده در ذوب آهن خط حمله این تیم جان بیشتری می گیرد و با توجه به انگیزه ای که این مهاجم دارد، می توان گفت قدرت گلزنی نماینده اصفهانی ایران در آسیا افزایش پیدا می کند.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه